Przekaż 1%

Przekaż 1 %

W rozliczeniu podatkowym mają Państwo możliwość przekazania swojego 1% podatku na rzecz wybranej organizacji, dlatego tym większym wyróżnieniem będzie dla nas, jeśli zadecydują Państwo o przekazaniu go na rzecz Diakonii Poznań.

W ramach naszej parafialnej  Diakonii realizowane są następujące projekty:

– wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego;

– zakup lekarstw

– przygotowanie paczek żywnościowych i świątecznych dla osób starszych i samotnych

– odwiedziny domowe

– konsultacje medyczne

– podstawowa opieka pielęgniarska

Aby wesprzeć działalność diakonijną naszej Parafii należy  w zeznaniu podatkowym wpisać KRS Diakonii Kościoła:0000260697, wyliczoną kwotę 1%podatku, a w polu „cel szczegółowy” wpisać : Diakonia Poznań.

Bank PEKAO S.A. I O/Warszawa

78124010371111000006931384

Dzięki Państwa wsparciu kwota, którą Parafia pozyskała z 1 % za rok 2017  wyniosła 4 856,80 zł. Z tych środków zakupiliśmy nowe elektryczne łóżko rehabilitacyjne, materace przeciwodleżynowe oraz artykuły na paczki dla seniorów.

W imieniu Rady Parafialnej serdecznie dziękuję wszystkim ofiarodawcom, którzy w ten sposób wspierają naszą działalność diakonijną!

 

Ks. Marcin Kotas

Proboszcz

  • 0