2. niedziela pasyjna – Reminiscere

17.03.2019
"Bóg daje dowód swojej miłości ku nam przez to, że kiedy byliśmy jeszcze grzesznikami, Chrystus za nas umarł. "
Rz 5,8
Introit: 31, Pieśni: 437,744,163,761,135, Kazanie: J 4,14-21
Nabożeństwo ze Spowiedzią i Komunią Św.

2. niedziela pasyjna – Reminiscere

Bóg daje dowód swojej miłości ku nam przez to, że kiedy byliśmy jeszcze grzesznikami, Chrystus za nas umarł.
(Rz 5,8)
  1. Zapraszam na nabożeństwo słowa Bożego w niedzielę za tydzień 24.03. o godz. 10.00.
  2. W bieżącym tygodniu lekcje religii odbędą się według ustalonego planu.
  3. We wtorek o godz. 19.00 spotkanie dla studentów i młodzieży pracującej.
  4. W środę o godz. 18.00 zostanie odprawione tygodniowe nabożeństwo pasyjne.
  5. W czwartek o godz. 18.00 próba Chóru parafialnego, a o godz. 30 spotkanie dla zainteresowanych nauką naszego Kościoła.
  6. Zachęcamy do włączenia się w akcję ekumeniczną pt. Skarbonka diakonijna. Zebrane środki Diakonia przeznaczy na leczenie i rehabilitację osób starszych, zakup leków oraz wszelkie wsparcie w zależności od potrzeb. Skarbonki są wyłożone na stolikach przy wyjściu z kościoła oraz w kancelarii parafialnej.
  7. W dniach od 28-30 marca odbędzie się w Bielsku – Białej ewangelizacja satelitarna W programie: zwiastowanie Słowa Bożego przez duchownych różnych wyznań (z naszego Kościoła ewangelizację poprowadzi ks. Leszek Czyż z Wisły Malinki) koncerty, świadectwa wiary, krótkie formy teatralne. Zapraszamy wszystkich serdecznie na Wieczory ProChrist do naszej parafii w dniach 28 30.03. (czw.-sb)  na godz. 18.30.
  8. Prezes Rady Parafialnej zwołuje Zgromadzenie Parafialne na niedzielę 31. marca 2019 r. po nabożeństwie. Głównym punktem obrad będzie wniosek Rady Parafialnej o zbycie nieruchomości parafialnej położonej w Poznaniu przy ul. Wierzbięcice 45.
  9. Po nabożeństwie zapraszam do punktu z literaturą.

Ks. Marcin Kotas

  • 0