3. niedziela pasyjna – Oculi

24.03.2019
"Żaden, który przyłożył rękę do pługa i ogląda się wstecz nie nadaje się do Królestwa Bożego. "
Łk 9,62
Introit: 33, Pieśni: 141,155,733,301, Kazanie: Jr 20,7-11
Nabożeństwo słowa

3. niedziela pasyjna – Oculi

Żaden, który przyłożył rękę do pługa i ogłąda się wstecz nie nadaje się do Królestwa Bożego.
(Łk 9,62)
 1. Najbliższe nabożeństwo zostanie odprawione w środę o godz. 18.00. Będzie to nabożeństwo słowa w ramach tygodniowych nabożeństw pasyjnych. Kazanie wygłosi pastor Robert Bożydaj z Baptystycznego Kościoła Genesis.

 2. W niedzielę za tydzień 31.03. o godz. 10.00 nabożeństwo słowa.

 3. W bieżącym tygodniu lekcje religii odbędą się według ustalonego planu zajęć.

 4. W poniedziałek 25 marca o godz. 17.00 odbędzie się posiedzenie Rady Parafialnej.

 5. We wtorek o godz. 19.00 spotkanie dla studentów i młodzieży pracującej.

 6. W dniach od 28-30 marca odbędzie się w Bielsku – Białej ewangelizacja satelitarna ProChrist, która będzie transmitowana do różnych miejsc odbioru w Polsce i Europie. Jednym z miejsc odbioru będzie nasza Parafia. Zapraszamy wszystkich serdecznie na Wieczory ProChrist do naszej Parafii od czwartku do soboty na godz. 18.30. W programie: zwiastowanie Słowa Bożego przez duchownych różnych wyznań (z naszego Kościoła ewangelizację poprowadzi ks. Leszek Czyż z Wisły Malinki) koncerty, świadectwa wiary, krótkie formy teatralne.

 7. Z uwagi na wieczory ewangelizacyjne ProChrist w tym tygodniu nie odbędzie się spotkanie dla zainteresowanych nauką naszego Kościoła.

 8. Próba Chóru parafialnego bez zmian w czwartek o godz. 18.00. Przy tej okazji kierujemy serdeczne zaproszenie do wstąpienia w szeregi chóru parafialnego.

 9. W sobotę 30 marca o godz. 17.00 odbędzie się w naszym Kościele koncert pasyjny pt. IMAGINATIO CRUXIS, w wykonaniu zespołu barokowego ContrO. W programie utwory takich kompozytorów jak: Antonio Vivaldi, Georg Philipp Telemann, Jan Sebastian Bach.

 10. Prezes Rady Parafialnej zwołuje Zgromadzenie Parafialne na niedzielę 31 marca 2019 r. po nabożeństwie. Głównym punktem obrad będzie wniosek Rady Parafialnej o zbycie nieruchomości parafialnej położonej w Poznaniu przy ul. Wierzbięcice 45.

 11. Po nabożeństwie zapraszam do punktu z wydawnictwami. Do odebrania i nabycia jest nowy numer dwutygodnika kościelnego Zwiastun. Ponadto polecamy uwadze Zboru nowy Informator Parafialny.

Ks. Marcin Kotas

 • 0