4. Niedziela Czasu Pasyjnego – Laetare

22.03.2020
"Jeśli ziarnko pszeniczne, które wpadło do ziemi, nie obumrze, pojedynczym ziarnem zostaje; lecz jeśli obumrze, obfity owoc wydaje. "
J 12,24
Introit: 35, Pieśni: 116, 795, 558, 156, Kazanie: Iz 66,10-14
Nabożeństwo Słowa

4. Niedziela Czasu Pasyjnego – Laetare

Jeśli ziarnko pszeniczne, które wpadło do ziemi, nie obumrze, pojedynczym ziarnem zostaje; lecz jeśli obumrze, obfity owoc wydaje.
(J 12,24)

Introit: 35
Pieśni: 116, 795, 558, 156
Kazanie: ks. Marcin Kotas (Iz 66,10-14)

Nabożeństwo Słowa

 1. Z uwagi na trwający w kraju stan epidemii wszystkie tygodniowe zajęcia parafialne zostają zawieszone do odwołania.
 2. Ze względu na przedłużenie stanu epidemii i nowe wytyczne Rządu RP wszystkie publiczne nabożeństwa, zarówno niedzielne jak i tygodniowe, zostają odwołane do dnia 11 kwietnia. Niedzielne nabożeństwa w naszej parafii będą transmitowane za pośrednictwem Internetu.
 3. Przewidziane na 29 marca Zgromadzenie Parafialne zostaje odwołane.
 4. Osoby, które potrzebują wsparcia w zrobieniu zakupów lub w formie innej pomocy zachęcamy do kontaktu z Parafią. Proszę o przekazanie tej informacji osobom, które mogą takiej pomocy potrzebować.
 5. Ze względu na to, że epidemia COVID-19 uniemożliwia nam bezpośredni kontakt, chcielibyśmy zaoferować wam możliwość skorzystania z rozmów duszpasterskich poprzez kontakt mailowy, lub telefoniczny. Jesteśmy do dyspozycji:
  Tamara Truschke – absolwentka kursu duszpasterskiego organizowanego przez Towarzystwo Psychologii i Poradnictwa Pastoralnego, studentka szkoły psychoterapii w nurcie analizy bioenergetycznej A. Lowena.
  tamara.truschke@gmail.com ks. Marcin Kotas – duszpasterz, doradca personalny
  marcin.kotas@luteranie.pl 
  tel. 61 862 01 39
 6. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach transmitowanych na antenie TVP3 w każdą niedzielę o godz. 13:00, oraz do uczestnictwa w transmisjach internetowych.
 7. Dzieciom i Rodzicom polecamy także uczestniczenie w internetowych zajęciach szkółki niedzielnej, prowadzonej na kanale Chrześcijańskiej Telewizji Internetowej w portalu YouTube.
 8. Do odebrania jest najnowszy numer dwutygodnika kościelnego Zwiastun Ewangelicki.

Ks. Marcin Kotas

 • 0