Wielkanoc

22.04.2019
"Chrystus Pan mówi: Byłem umarły, lecz oto żyję na wieki i mam klucze śmierci i piekła. "
Obj 1,18
Introit: 45, Pieśni: 196, 194, 188, 202, Kazanie: Iz 25,6-9
Nabożeństwo Słowa

Wielkanoc

Chrystus Pan mówi: Byłem umarły, lecz oto żyję na wieki i mam klucze śmierci i piekła.
(Obj 1,18)
  1. Zapraszam na nabożeństwo w niedzielę za tydzień o godz.10.00 będzie to nabożeństwo Słowa, zaś o godz. 18.00 odbędzie się nabożeństwo wieczorne według liturgii Kościoła Ewangelicko-Reformowanego. Nabożeństwo poprowadzi ks. Tadeusz Jelinek proboszcz parafii reformowanej w Żychlinie.
  2. W niedzielę 28.04. o godz. 11.30. odbędzie się w naszym kościele koncert finałowy w ramach Festiwalu Muzyki Pasyjnej i Paschalnej organizowany przez Towarzystwo im. Feliksa Nowowiejskiego. W programie m.in. fragmenty kantat J. S. Bacha.
  3. W bieżącym tygodniu nie odbędzie się nauka konfirmacyjna w piątek. Pozostałe lekcje religii zgodnie z planem zajęć.
  4. We wtorek o godz. 19.00 spotkanie młodzieży studiującej i pracującej.
  5. W czwartek o godz. 18.00 próba chóru parafialnego, natomiast o godz. 19.30 spotkanie dla zainteresowanych nauką naszego Kościoła. Tym razem w ramach spotkania chcielibyśmy porozmawiać o znaczeniu ewangelicyzmu z perspektywy osobistego doświadczenia. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
  6. Już dziś informujemy o tegorocznej Wiośnie Muzycznej u Luteranów. W ramach festiwalu zostaną wykonane 3 koncerty. Pierwszy z nich odbędzie się 25 maja (sobota) o godz. 18.00. Pozostałe koncerty 1 i 8 czerwca.
  7. Do końca kwietnia pozostaje czas na składanie deklaracji podatkowych. Zwracamy się z serdeczną prośbą o wskazanie jednego 1% podatku na rzecz naszej parafialnej Diakonii. W stosownej rubryce należy wpisać nr KRS Diakonii Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP KRS 0000260697 a w polu: cel szczegółowy: Diakonia Poznań.
  8. Do nabycia i odebrania jest najnowszy numer czasopisma kościelnego

Ks. Marcin Kotas

  • 0