Informacja dotycząca nabożeństw Wielkanocnych 2020

Drodzy Parafianie i Sympatycy naszej Parafii,
W związku z zaostrzeniem przepisów związanych ze zgromadzeniami, jutrzejsze i poniedziałkowe nabożeństwa w Święta Zmartwychwstania Pańskiego zostały odwołane. Polecamy uczestniczyć w nabożeństwach transmitowanych za pośrednictwem TVP, Polskiego Radia, portalu Onet.pl i innych stron internetowych.
Polecamy także nabożeństwa przygotowane przez poszczególne parafie naszej diecezji. Jutrzejsze nabożeństwo zostanie wyemitowane przez Parafię Ewangelicko-Augsburską w Koszalinie. Polecamy także nabożeństwa nadawane przez inne parafie naszego Kościoła oraz przez Parafię Ewangelicko-Reformowaną w Żychlinie.
 
Życzymy błogosławionego przeżywania Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, które w tym roku mają dość nietypowy charakter. Niech informacje płynące z mediów, atmosfera zagrożenia i strachu nie przesłaniają nam radości ze Zmartwychwstania naszego Zbawiciela – Pana życia – Jezusa Chrystusa.
  • 0