4. niedziela pasyjna

4. niedziela pasyjna

15 marca 2015 r.

Hasło tygodnia: Jeśli ziarnko przeszeniczne, które wpadło do ziemi, nie obumrze, pojedynczym ziarnem zostaje, lecz jeśli obumrze, obfity owoc wydaje. (J 12,14)

 

Introit:35; pieśni: 420,165,119,800,156

kazanie: ks. Marcin Kotas (J 6, 47-51); nabożeństwo ze Spowiedzią i Komunią Św.

 

Ogłoszenia parafialne

1. Najbliższe nabożeństwo odbędzie się w środę o godz. 18.00 – będzie to tygodniowe nabożeństwo pasyjne. Z kolei w niedzielę 22.03. o godz. 10.00 zostanie odprawione nabożeństwo ze Spowiedzią i Komunią Św. Kazanie wygłosi ks. prof. Marek Jerzy Uglorz.

2. W bieżącym tygodniu lekcje religii odbędą się zgodnie z planem zajęć.

3. Spotkanie dla studentów oraz młodzieży pracującej we wtorek o godz. 19.00.

4. W czwartek o godz. 18.30 próba Chóru Parafialnego, zaś o godz. 19.30 spotkanie dla zainteresowanych protestantyzmem.

5. W najbliższą sobotę odbędą się w naszej parafii Międzyparafialne Rekolekcje Pasyjne. Spotkanie pasyjne przewidziane jest dla wszystkich grup wiekowych: dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Początek o godz. 10.30, planowane zakończenie o godz. 15.00. W ramach zakończenia rekolekcji zostanie wykonany krótki koncert organowy w związku z przypadającym na sobotę 21 marca Dniem Bachowskim. Rekolekcje poprowadzi ks. Marek Jerzy Uglorz. Szczegóły na plakatach.

6. Przypominam o akcji Skarbonka diakonijna, która przebiega pod hasłem: Wiara i miłosierdzie. Zebrane środki przeznaczone będą na leczenie i rehabilitację osób starszych. Zachęcamy do włączenia się w tę akcję. Skarbonki wyłożone są na stolikach przy wyjściu z kościoła oraz w kancelarii parafialnej.

7. Po nabożeństwie zapraszam do kawiarenki parafialnej oraz punktu z wydawnictwami. Do odebrania jest nowy numer dwutygodnika kościelnego Zwiastun. Przy wyjściu z kościoła można odebrać marcowo-kwietniowy numer Informatora Parafialnego.

Ks. Marcin Kotas

  • 0