Święto Trójcy Świętej

31 maj 2015 r.
"Święty, Święty, Święty jest Pan Zastępów! Pełna jest wszystka ziemia chwały jego!"
Iz 6,3
Introit: , Pieśni: , Kazanie: ks. Anna Boruta-Bisok
Nabożeństwo rodzinne z okazji Dnia Dziecka

Święto Trójcy Świętej

 1. Po nabożeństwie zapraszamy do ogrodu na piknik parafialny. Przed nami wiele atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Dziękuję za przygotowane sałatek, ciast, zakup owoców oraz napojów.
 2. Najbliższe nabożeństwo zostanie odprawione w niedzielę za tydzień 7. czerwca o godz. 10.00. Nabożeństwo będzie połączone ze Spowiedzią i Komunią Św. W niedzielę za tydzień odbędzie się również nabożeństwo w naszym filiale w Gnieźnie o godz. 15.30.
 3. W poniedziałek 1 czerwca o godz. 17.00 odbędzie się posiedzenie Rady Parafialnej.
 4. We wtorek o godz. 19.00 spotkanie dla studentów oraz młodzieży pracującej.
 5. W środę 3 czerwca o godz. 15.00 Koło Seniorów. Tym razem będziemy mieli okazję zapoznać się prezentacją fotograficzną p. Waldemara Stürmera z jego podróży zagranicznych.
 6. Z uwagi na „długi weekend” wypadający w bieżącym tygodniu nie odbędą się zajęcia w czwartek i piątek.
 7. Przewodniczący Rady Parafialnej zwołuje posiedzenie Zgromadzenia Parafialnego na niedzielę 14 czerwca po nabożeństwie.
 8. W minionym tygodniu zakończyliśmy zbiórkę ofiar na Fundusz Bratniej Pomocy im. Gustawa Adolfa. W tym roku zebraliśmy 677 zł. Z serca dziękuję za złożone ofiary.
 9. Miło jest poinformować, że dziś uruchomiliśmy nową witrynę internetową naszej Parafii. Strona będzie nadal doprecyzowana. Serdecznie zachęcam do odwiedzenia nowej strony i dzielenie się uwagami lub spostrzeżeniami. W tym miejscu serdecznie dziękuję naszemu parafianinowi p. Bartkowi Ziebart za bezinteresowne zaprojektowanie i uruchomienie naszej strony. Adres strony nie uległ zmianie: www.poznan.luteranie.pl
 10. Serdeczne podziękowania kieruję również pod adresem państwa Jen za pomoc w pracach porządkowanych i pielęgnacyjnych na Cmentarzu Miłostowo.

Z żałobnej karty. 
W miniony piątek zmarł w wieku 65 lat śp. Konrad Domke. Pogrzeb odbędzie się 9 czerwca (wtorek) o godz. 14.30 na Cmentarzu Miłostowo.

Ks. Marcin Kotas

 • 0