2. niedziela po Trójcy Świętej

14 czerwca 2015 r.
"Pójdźcie do mnie wszyscy, którzyście spracowani i obciążeni, a Ja wam dam ukojenie"
(Mt 11,28)
Introit: 57, Pieśni: 585, 758, 751, 723, Kazanie: ks. Marcin Kotas (Łk 14, 16-24)
Nabożeństwo słowa

2. niedziela po Trójcy Świętej

  1. Dziś po nabożeństwie odbędzie się posiedzenie Zgromadzenia Parafialnego. W porządku obrad m.in. przyjęcie sprawozdania z działalności gospodarczej parafii, zbycie nieruchomości parafialnej w Kuślinie, informacja o zmianie sposobie użytkowania budynku parafialnego w Jerzykowie, informacja o możliwości dzierżawy kaplicy przy ul. Grunwaldzkiej.
  2. Najbliższe nabożeństwo zostanie odprawione w niedzielę za tydzień 21 czerwca o godz. 10:00. Będzie to nabożeństw ze Spowiedzią i Komunią Św. Po nabożeństwie odbędzie się rozdanie świadectw z lekcji religii. Zapraszamy dzieci i rodziców.
  3. W bieżącym tygodniu lekcje religii odbędą się zgodnie z planem zajęć.
  4. We wtorek o godz. 19:00 spotkanie dla studentów oraz młodzieży pracującej.
  5. Chórzystów zapraszamy na próbę chóru w czwartek o godz. 18:30. Zaś o godz. 19:30 spotkanie dla zainteresowanych nauką naszego Kościoła.
  6. Serdecznie zapraszam na nabożeństwo za dwa tygodnie tj. 28.06. Podczas nabożeństwa gościć będziemy zespól wokalno-instrumentalny Gospel-Friends-Bamstorf z Volfsburga. Po nabożeństwie zespól wykona koncert muzyki Gospel.
  7. Już dziś zachęcamy do udziału w dorocznej wycieczce parafialnej. która odbędzie się w ostatni weekend września tj. 25-27.09. (wyjazd w piątek rano). W tym roku planujemy odwiedzić naszych partnerów z Kościoła landowego w Hanowerze. W programie m.in. zwiedzanie Hanoweru oraz zakładów produkcyjnych VW w Wolfsburgu.
  8. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wakacyjną przygotowaną dla dzieci i młodzieży przez Centrum Misji i Ewangelizacji. Szczegóły na tablicy ogłoszeń w Centrum Parafialnym.

Z żałobnej karty
W dniu 5 czerwca br. zmarła w wieku 84 lat śp. Halina Kubacka z d. Cholewa. Pogrzeb odbył się w minioną środę 10 czerwca na Cmentarzu komunalnym w Swarzędzu
Niech Bóg Wszechmogący raczy pocieszyć zasmuconą rodzinę.

Ks. Marcin Kotas

  • 0