Pamiątka Poświęcenia Kościoła

20 września 2015 r.
"O jak miłe są przybytki Twoje, Panie Zastępów! Dusza moja wzdycha i omdlewa z tęsknoty do przedsionków Pańskich. Serce moje i ciało woła z radości do Boga Żywego"
( Ps 84,2-3 )
Introit: 110, Pieśni: 434, 306, 566, 722, 716, Kazanie: ks. Adam Podżorski
Nabożeństwo ze Spowiedzią i Komunią Św. z udziałem Chóru Gloria i Chóru parafialnego

Pamiątka Poświęcenia Kościoła

``O jak miłe są przybytki Twoje, Panie Zastępów! Dusza moja wzdycha i omdlewa z tęsknoty do przedsionków Pańskich. Serce moje i ciało woła z radości do Boga Żywego”
( Ps 84,2-3 )
  • Po nabożeństwie serdecznie zapraszam wszystkich na poczęstunek w sali przy kościele. Zaś uczestników wycieczki parafialnej do Hanoweru zapraszam na krótkie spotkanie organizacyjne w kościele.
  • Najbliższe nabożeństwo zostanie odprawione w niedzielę za tydzień 28 września o godz. 10.00. Będzie to nabożeństwo słowa.
  • Z uwagi na wyjazd do Hanoweru w tym tygodniu nie odbędą się piątkowe lekcje religii.
  • W poniedziałek 21 września o godz. 17.00 odbędzie się posiedzenie Rady Parafialnej.
  • Próba chóru parafialnego, odbędzie się najbliższy czwartek o godz. 18.15. W czwartek o godz. 19.30 spotkanie dla zainteresowanych nauką naszego kościoła.
  • Już dziś zapraszam na nabożeństwo z okazji Dziękczynnego Święta Żniw, które zostanie odprawione w niedzielę 4 października o godz. 10.00. Zachęcam dzieci i rodziców do przygotowania koszyków z darami, którymi udekorujemy ołtarz w kościele. Przy tej okazji wzorem roku poprzedniego zwracam się z apelem o zbiórkę artykułów spożywczych (mąka, cukier, makarony), biurowych (długopisy, kredki, zeszyty), higienicznych (pasta do zębów, szampon, mydło), które jako Parafia chcielibyśmy przekazać osobom potrzebującym. W holu przy kościele wystawione są pojemniki na artykuły. Z góry dziękuję za Wasze zaangażowanie i okazaną pomoc.
  • W ramach październikowego spotkania Koła Seniorów planowana jest wycieczka do Kwilcza, gdzie nasza Parafia współprowadzi Diakonijną Spółkę Zatrudnienia. Wyjazd 7 października (środa) o godz. 10.00 spod Parafii.
  • Już dziś zapraszam na Godzinę Biblijną, która odbędzie się w sobotę 3 października o godz. 16.00. Temat spotkania: Pozwólcie dzieciom przychodzić do mnie i nie zabraniajcie im…- Komunia dla dzieci.”
  • Do odebrania i nabycia jest nowy numer dwutygodnika kościelnego Zwiastun.

Ks. Marcin Kotas

  • 0