5. niedziela pasyjna – Judica

13 marca 2016 r.
""
Introit: 37, Pieśni: 154, 167, 168, 142, Kazanie: ks. Marcin Kotas ( Hbr 5,7-9 )
Nabożeństwo Słowa; Chrzest Św. Luizy Pawłowskiej

5. niedziela pasyjna – Judica

 • Najbliższe nabożeństwo zostanie odprawione w środę o godz. 18.00 – będzie to tygodniowe nabożeństwo pasyjne. Z kolei w niedzielę 20.03. o godz. 10.00 przeżywać będziemy nabożeństwo spowiednio-komunijne z okazji Niedzieli Palmowej.
 • W bieżącym tygodniu lekcje religii odbędą się zgodnie z planem zajęć.
 • Spotkanie dla studentów oraz młodzieży pracującej we wtorek o godz. 19.00.
 • W czwartek o godz. 18.20 próba Chóru Parafialnego, zaś o godz. 19.30 spotkanie dla zainteresowanych nauką naszego Kościoła.
 • W piątek 18 marca o godz. 17.15 – Koło Pań. W spotkaniu udział weźmie Krzysztof Ptaszyński, który zaprezentuje temat pt. „Osiągnięcia współczesnej fizyki: detekcja fal grawitacyjnych i termodynamika w nanoskali – czyli jak rozmawiać o świecie „.
 • Przypominam o akcji pt. Skarbonka diakonijna. Zebrane środki przeznaczone będą dla potrzebujących. Akcja trwa do Niedzieli Palmowej.
 • Uprzejmie przypominam o możliwości przekazania 1% podatku na rzecz Diakonii naszej Parafii. Szczegóły w Informatorze Parafialnym.
 • Zapraszam na Międzyparafialne Rekolekcje Pasyjne, które odbędą się w sobotę 19 marca. Spotkanie pasyjne przewidziane jest dla wszystkich grup wiekowych: dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Początek o godz. 10.30, planowane zakończenie o godz. 15.30. Na zakończenie zostanie wykonany koncert muzyki pasyjnej. Rekolekcje poprowadzi ks. Marek Uglorz. Szczegóły na plakatach.
 • W niedzielę 20 marca po nabożeństwie odbędzie się Zgromadzenie Parafialne, którego celem będzie podjęcie uchwały o przekazaniu dochodu z działalności gospodarczej na działalność kultową parafii.
 • W dniach 7-10.07.2016 odbywać się będą w Budapeszcie Dni Chrześcijan Europy Środkowowschodniej. Koszty pobytu – 50 EU, zaś koszty transportu to 220 zł (przedwpłata – 100zł) Osoby, które się wahają i jeszcze się nie zapisały mogą to uczynić do przyszłej niedzieli.
 • Po nabożeństwie zapraszam do skorzystania z punktu z literaturą.
 • Do odebrania i nabycia jest nowy numer dwutygodnika kościelnego.

Ks. Marcin Kotas

 • 0