4.niedziela po Wielkanocy – Cantate

  • Najbliższe nabożeństwo odbędzie się w niedzielę 1 maja o godz. 10.00, połączone będzie ze Spowiedzią i Komunią Św. Za tydzień również zostanie odprawione nabożeństwo w Gnieźnie o godz. 15.30.
  • Lekcje religii w bieżącym tygodniu odbędą się zgodnie z planem zajęć.
  • We wtorek o godz. 19.00 spotkanie dla studentów oraz młodzieży pracującej.
  • W czwartek o godz. 20 próba Chóru parafialnego, zaś o godz. 19.30 spotkanie dla zainteresowanych nauką naszego Kościoła.
  • Kwietniowe spotkanie Koła Pań odbędzie się w piątek 29 kwietnia o godz. 17.15.
  • Serdecznie zapraszam na spotkanie Koła Seniorów, które odbędzie się w środę 4 maja o godz. 15.00. Gościć będziemy dr Małgorzatę Grzywacz, która zaprezentuje temat: Elisabeth Crüciger – pierwsza poetka Reformacji.
  • Do końca kwietnia pozostaje czas na składanie deklaracji podatkowych. Zwracam się z serdeczną prośbą o wskazanie jednego 1% podatku na rzecz naszej parafialnej Diakonii. W stosownej rubryce należy wpisać nr KRS Diakonii Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP KRS 0000260697 a w polu: cel szczegółowy: Diakonia Poznań.
  • Trwa ogólnopolska zbiórka pieniężna na rzecz Bratniej Pomocy im. Gustawa Adolfa. Zebrane środki rokrocznie przeznaczane są na wspieranie ubogich Parafii w remontach kościołów, plebanii, organów etc. Ofiary można składać na listę w kancelarii parafialnej do 15 Za każdy złożony dar z serca dziękujemy.
  • Po nabożeństwie zapraszam do kawiarenki parafialnej oraz punktu z literaturą. Do nabycia i odebrania jest najnowszy numer dwutygodnika kościelnego.

 

Ks. Marcin Kotas

  • 0