4. niedziela po Wielkanocy – Cantate

24 kwietnia 2016 r.
"Śpiewajcie Panu pieśń nową, bo cuda uczynił."
( Ps 98,1 )
Introit: 49, Pieśni: 582, 584, 827, 596, Kazanie: stud. teol. Filip Lipiński (Kol 3, 12-17)
Nabożeństwo słowa

4. niedziela po Wielkanocy – Cantate

``Śpiewajcie Panu pieśń nową, bo cuda uczynił.``
( Ps 98,1 )
  • Najbliższe nabożeństwo odbędzie się w niedzielę 1 maja o godz. 10.00, połączone będzie ze Spowiedzią i Komunią Św. Za tydzień również zostanie odprawione nabożeństwo w Gnieźnie o godz. 15.30
  • Lekcje religii w bieżącym tygodniu odbędą się zgodnie z planem zajęć
  • We wtorek o godz. 19.00 spotkanie dla studentów oraz młodzieży pracującej.
  • W czwartek o godz. 18.20 próba Chóru parafialnego, zaś o godz. 19.30 spotkanie dla zainteresowanych nauką naszego Kościoła.
  • Kwietniowe spotkanie Koła Pań odbędzie się w piątek 29 kwietnia o godz. 17.15.
  • Serdecznie zapraszam na spotkanie Koła Seniorów, które odbędzie się w środę 4 maja o godz. 15.00. Gościć będziemy dr Małgorzatę Grzywacz, która zaprezentuje temat: Elisabeth Crüciger – pierwsza poetka Reformacji.
  • Do końca kwietnia pozostaje czas na składanie deklaracji podatkowych. Zwracam się z serdeczną prośbą o wskazanie jednego 1% podatku na rzecz naszej parafialnej Diakonii. W stosownej rubryce należy wpisać nr KRS Diakonii Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP KRS 0000260697 a w polu: cel szczegółowy: Diakonia Poznań.
  • Trwa ogólnopolska zbiórka pieniężna na rzecz Bratniej Pomocy im. Gustawa Adolfa. Zebrane środki rokrocznie przeznaczane są na wspieranie ubogich Parafii w remontach kościołów, plebanii, organów etc. Ofiary można składać na listę w kancelarii parafialnej do 15  maja. Za każdy złożony dar z serca dziękujemy.
  • Po nabożeństwie zapraszam do kawiarenki parafialnej oraz punktu z literaturą. Do nabycia i odebrania jest najnowszy numer dwutygodnika kościelnego Zwiastun.

Ks. Marcin Kotas

  • 0