Jezus Chrystus śmierć zniszczył, a żywot i nieśmiertelność na jaśnię wywiódł przez Ewangelię. (2 Tm 1,10)

  • W niedzielę za tydzień 18 września o godz. 10.00 przeżywać będziemy uroczyste nabożeństwo z okazji 12.rocznicy poświęcenia naszego Kościoła Łaski Bożej. Słowem Bożym służyć będzie ks. bp płk Mirosław Wola – Zwierzchnik Ewangelickiego Duszpasterstwa Wojskowego. Po nabożeństwie odbędzie się spotkanie z bp. Wolą, który zaprezentuje służbę kapelańską w Wojsku Polskim.
  • Lekcje religii prowadzone przez p. Annę Boruta-Bisok w czwartek i piątek zostają odwołane, dla pozostałych grup odbędą się zgodnie z planem.
  • W poniedziałek 12 września o godz. 17.00 odbędzie się posiedzenie Rady parafialnej.
  • W czwartek o godz. 18.20 próba chóru parafialnego, zaś o godz. 19.30 spotkanie dla zainteresowanych nauką naszego Kościoła.  
  • W sobotę 17 września odbędzie się kolejna edycja Parafialnego rajdu rowerowego. Tym razem planowany jest wyjazd do Drawskiego Młyna. Istnieje kilka wariantów przejazdu. Szczegóły na wydrukowanych ulotkach oraz w kancelarii parafialnej.
  • W lipcu bieżącego roku były wikariusz naszej parafii Wojciech Płoszek został wybrany przez Zgromadzenie Parafialnej proboszczem parafii w Ostródzie. Wraz z chórem parafialnym planujemy wyjazd na tę uroczystość w dniach 1-2 października tj. sobota-niedziela. Osoby zainteresowane wyjazdem proszę o zgłoszenie do przyszłej niedzieli wraz z wpłatą 120 zł.
  • Po nabożeństwie zapraszam do punktu z literaturą. Do odebrania i nabycia jest najnowszy numer dwutygodnika kościelnego Zwiastun oraz powakacyjny numer Informatora Parafialnego.

 

 

 

 

Ks. Marcin Kotas

  • 0