3. Niedziela po Trójcy Świętej

2 lipca 2017 r.
"Przyszedł bowiem Syn Człowieczy, aby szukać i zbawić to, 
co zginęło."
( Łk 19,10 )
Introit: 58, Pieśni: 429, 637, 737, 646, 633, Kazanie: ks. Marcin Kotas (Łk 15,1-7)
Nabożeństwo ze Spowiedzią i Komunią Św.

3. Niedziela po Trójcy Świętej

``Przyszedł bowiem Syn Człowieczy, aby szukać i zbawić to, 
co zginęło.``
( Łk 19,10 )
  • Zapraszam na nabożeństwo słowa, które odbędzie się w niedzielę 9 lipca o godz. 10.00. Za tydzień zostanie również odprawione nabożeństwo we Wrześni o godz. 15.00.
  • W środę 5 lipca w ramach Koła Seniorów planujemy jednodniową wycieczkę do Jutrosina, gdzie zwiedzimy zakład produkcyjny nasion roślin i warzyw Legutko. W programie także zwiedzanie dawnego kościoła ewangelickiego, rzymsko-katolickiego kościoła Świętej Trójcy oraz zabytkowego wiatraka. Wyjazd spod Parafii o godz. 10.00 Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Prosimy o zapisy w kancelarii parafialnej.
  • W dniach 22-24.09. odbędzie się we Wrocławiu XXI Forum ewangelickie, które przebiegać będzie pod hasłem: „500 lat Reformacji. Historia i współczesność myśli reformacyjnej”. Szczegóły programu oraz kwestie organizacyjne dostępne są na stronie internetowej www.centrumewangelickie.pl. Zgłoszenia przyjmowane są do końca sierpnia.
  • Zachęcam do odwiedzenia punktu z literaturą. Do odebrania i nabycia jest nowy numer dwutygodnika Zwiastun oraz wakacyjne wydanie Informatora Parafialnego. 

Wspomnienie:
W dniu 5 czerwca minęła 11.rocznica śmierci śp. Laury Jen z domu Mieszalska. Wspominają i o modlitwę proszą: mąż Zygmunt, dzieci oraz wnuki.

Bóg odkupił moją duszę od zejścia do grobu, a moje życie mogło oglądać światło.
(Hi 33,28)

Ks. Marcin Kotas

  • 0