Przedostatnia niedziela roku kościelnego

19.11.2017
"My wszyscy musimy stanąć przed sądem Chrystusowym. "
(2 Kor 5,10)
Introit: 81, Pieśni: 420,273,270,281,651, Kazanie: Łk 16,1-8
Nabożeństwo ze Spowiedzią i Komunią Św.

Przedostatnia niedziela roku kościelnego

``My wszyscy musimy stanąć przed sądem Chrystusowym``.
( 2 Kor 5,10 )
  1. Najbliższe nabożeństwo zostanie odprawione w niedzielę za tydzień 11. o godz. 10.00.
  2. W bieżącym tygodniu nie odbędą się lekcje religii dla grup mających zajęcia w środę, pozostałe lekcje odbędą się według ustalonego planu.
  3. W poniedziałek o godz. 17.00 posiedzenie Prezydium Rady parafialnej.
  4. We wtorek o godz. 00 spotkanie dla studentów oraz młodzieży pracującej.
  5. W czwartek o godz. 00 próba Chóru parafialnego, zaś o godz. 19.30 spotkanie dla zainteresowanych nauką naszego Kościoła.
  6. Zapraszamy dzieci do udziału we wspólnym spotkaniu adwentowym pt. Pierwsza świeca. Jest to adwentowa inicjatywa dla najmłodszych, mająca na celu wprowadzenie w czas adwentu. Spotkanie połączone jest z noclegiem w Parafii. Zapraszamy na sobotę 2 grudnia na godz. 16.00. Zwracam się również do rodziców z prośbą o pomoc w opiece nad dziećmi. Zgłoszenia przyjmują p. Zuzanna Jen oraz p. Sandra Śliwka.
  7. Po nabożeństwie zapraszam do punktu z literaturą.

Z karty żałobnej:

W ubiegły poniedziałek 13 listopada zmarł w wieku 94 lat śp. Mieczysław Siwek. Początkiem lat 90-tych śp. Mieczysław Siwek pracował w naszej parafii jako kościelny. Pozostawił syna i córkę z rodzinami, bliższą i dalszą rodzinę. Pogrzeb odbędzie się 20 listopada (poniedziałek) o godz. 14.00 na cmentarzu komunalnym w Rogoźnie.

 

Niech Bóg Wszechmogący pocieszy zasmuconą Rodzinę.

Ks. Marcin Kotas

  • 0