Stary Rok – Sylwester

31.12.2017
"Miłosierny i łaskawy jest Pan, cierpliwy i pełen dobroci. "
(Ps 103,8)
Introit: 13, Pieśni: 578, 100, 885, 95, Kazanie: 2 Mż 13,20-22
Nabożeństwo słowa

Stary Rok – Sylwester

Miłosierny i łaskawy jest Pan, cierpliwy i pełen dobroci.
(Ps 103,8)
 1. Zapraszam na nabożeństwo w Nowy Rok o godz. 00. Będzie to nabożeństwo spowiednio-komunijne. Zapraszam także na kolejne niedzielne nabożeństwo za tydzień o godz. 10.00. Będzie to również nabożeństwo spowiednio-komunijne. Za tydzień zostanie również odprawione nabożeństwo w Gnieźnie o godz. 15.30.
 2. W najbliższą środę 3.01 zapraszam na kolejne spotkanie dla seniorów. Gościem spotkania będzie Władysław Wróblewski.
 3. Lekcje religii będą się odbywały według wcześniej ustalonego planu.
 4. We wtorek o godz. 00 spotkanie dla studentów oraz młodzieży pracującej.
 5. W czwartek o godz. 00 próba Chóru parafialnego, zaś o godz. 19.30 spotkanie dla zainteresowanych nauką naszego Kościoła.
 6. Już dziś zapraszam na Wieczór Kolęd, który odbędzie się w Święto Epifanii 6 stycznia
  o godz. 18.00
  w Kościele. W programie występy scholi przy parafii rzymskokatolickiej p.w. Św. Jerzego w Poznaniu, chóru parafialnego oraz wspólne kolędowanie.
 7. Bardzo serdecznie zapraszam na kolejne spotkanie dla par, narzeczeństw, małżeństw, które odbędzie się w sobotę 13.01 o godz. 16.00. Temat spotkania: Którędy do małżeństwa? Spojrzenie z perspektywy biblijnej. Równolegle do spotkania odbywać się będą zajęcia dla dzieci.
 8. Zapraszam do punktu z literaturą. Jest do nabycia Kalendarz ewangelicki (16 zł) oraz przewodnik po czytaniach biblijnych Z Biblią na co dzień (10 zł). Zwracamy uwagę, iż rok 2018 jest w naszej Parafii rokiem wyborczym, zaś na listę wyborców zamieszczeni są parafianie, którzy do dnia 31 stycznia 2018 uregulują składkę kościelną za rok 2017.
 9. Do odebrania są jeszcze paczki świąteczne dla seniorów. Dzieci, które nie uczestniczyły
  w Gwiazdce prosimy o odebranie paczek w zakrystii.

Ks. Marcin Kotas

 • 0