1. niedziela pasyjna – Invocavit

18.02.2018
"Syn Boży na to się objawił, aby zniweczyć dzieła diabelskie. "
(1 J 3,8)
Introit: 29, Pieśni: 429,654,774,721,569, Kazanie: ks. Józef Schlender
Nabożeństwo Spowiedzią i Komunią Św.

1. niedziela pasyjna – Invocavit

Syn Boży na to się objawił, aby zniweczyć dzieła diabelskie.
(1 J 3,8)
  1. Jeszcze dziś odbędzie się nabożeństwo wieczorne połączone ze Spowiedzią i Komunią Św. Początek o godz. 18.00.
  2. W niedzielę za tydzień 25.02. o godz. 10.00 zostanie odprawione nabożeństwo słowa.
  3. We wtorek o godz. 19.00 spotkanie dla studentów oraz młodzieży pracującej.
  4. Centrum Kultury Zamek w Poznaniu zaprasza dzieci wieku 8 – 12 lat na warsztaty plastyczne ze scenarzystą komiksowym Michałem Rzecznikiem autorem komiksu pt. Marcin Luter. Środa 21 lutego godz. 12.00. Wstęp 10 zł.
  5. W środę o godz. 18.00 zostanie odprawione kolejne tygodniowe nabożeństwo pasyjne. Ponadto w środę o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie organizacyjne nabożeństwa ekumenicznego z okazji Światowego Dnia Modlitwy. Nabożeństwo odbędzie w naszym kościele 2 marca (piątek) o godz. 18.00.
  6. Przypominamy, iż w okresie ferii zimowych nie odbywają się próby chóru parafialnego oraz spotkania dla zainteresowanych nauką naszego Kościoła.
  7. Dzisiejsza niedziela jest Niedzielą Diakonii. Z tej okazji Diakonia naszego Kościoła po raz kolejny rozpoczyna ekumeniczną akcję pt. Skarbonka diakonija. Zebrane środki Diakonia chce przeznaczyć na leczenie i rehabilitację osób starszych, zakup leków oraz wszelkie wsparcie w zależności od potrzeb. Zachęcamy do włączenia się w tę akcję. Skarbonki są wyłożone na stolikach przy wyjściu z kościoła oraz w kancelarii parafialnej. Ponadto ofiara z dzisiejszego nabożeństwa zostanie przekazana na rzecz Diakonii naszego Kościoła. Za każdy złożony dar składam serdeczne podziękowania.
  8. Po nabożeństwie zapraszam do punktu z literaturą. Do odebrania i nabycia jest nowy numer czasopisma kościelnego

Ks. Marcin Kotas

  • 0