Wielkanoc

2.04.2018
"Chrystus Pan mówi: Byłem umarły, lecz oto żyję na wieki i mam klucze śmierci i piekła. "
Obj 1,18
Introit: 45, Pieśni: 186,196,188,187, Kazanie: I Kor 16,50-56
Nabożeństwo Słowa

Wielkanoc

Chrystus Pan mówi: Byłem umarły, lecz oto żyję na wieki i mam klucze śmierci i piekła.
(Obj 1,18)
 1. Zapraszam na nabożeństwo słowa w niedzielę 8 kwietnia na godz. 10.00. Za tydzień zostanie odprawione także nabożeństwo w naszym filiale w Gnieźnie o godz. 15.30.
 2. Lekcje religii w bieżącym tygodniu odbędą się zgodnie z planem zajęć.
 3. We wtorek o godz. 19.00 spotkanie młodzieży studiującej i pracującej.
 4. W środę 4.04. o godz. 15.00 odbędzie się spotkanie Koła Seniorów, na którym Wojciech Meixner zaprezentuje temat pt. Wspomnienia z Izraela.
 5. W najbliższy czwartek nie odbędzie się próba chóru parafialnego, natomiast o godz. 30 zapraszam na spotkanie dla osób zainteresowanych nauką naszego Kościoła.
 6. Zapraszam na koncert ludowej muzyki trad, Romów, kresów i wielkopolski w wykonaniu Waldemara Rychłego i Dominiki Dołżyńskiej. Koncert odbędzie się 7 kwietnia (sobota) o godz. 19.30. Osoby zainteresowane udziałem w koncercie prosimy o zapisy w kancelarii parafialnej.
 7. Dobiegła końca ogólnopolska akcja charytatywna: Skarbonka diakonijna. Prosimy o dostarczanie skarbonek do kancelarii parafialnej lub katechetom.
 8. Już dziś informujemy o tegorocznej Wiośnie Muzycznej u Luteranów. W ramach naszego festiwalu zostaną wykonane 3 koncerty. Pierwszy z nich odbędzie się 5 maja (sobota) o godz. 18.00. Pozostałe koncerty 12 i 19 maja.
 9. Do końca kwietnia pozostaje czas na składanie deklaracji podatkowych. Zwracam się z serdeczną prośbą o wskazanie jednego 1% podatku na rzecz naszej parafialnej Diakonii. W stosownej rubryce należy wpisać nr KRS Diakonii Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP KRS 0000260697 a w polu: cel szczegółowy: Diakonia Poznań.
 10. Do nabycia jest najnowszy numer czasopisma kościelnego

Ks. Marcin Kotas

 • 0