6. Niedziela po Trójcy Świętej

8.07.2018
"Tak mówi Pan, który cię stworzył, Jakubie, i który cię ukształtował Izraelu: Nie bój się, bo cię wykupiłem, nazwałem cię twoim imieniem – moim jesteś! "
Iz 43,1
Introit: 61, Pieśni: 582, 787, 880, 311, Kazanie: ks. Marcin Liberacki
Nabożeństwo Słowa

6. Niedziela po Trójcy Świętej

Tak mówi Pan, który cię stworzył, Jakubie, i który cię ukształtował Izraelu: Nie bój się, bo cię wykupiłem, nazwałem cię twoim imieniem – moim jesteś!
(Iz 43,1)
  1. Zapraszam na nabożeństwo w niedzielę za tydzień 15 lipca o godz. 10.00 i 18.00. Oba nabożeństwa będą połączone ze Spowiedzią i Komunią Świętą.
  2. W dniach od 27 do 30 września (czw.-nd.) planujemy wycieczkę parafialną do Lublina. Koszt to 400 zł od osoby. W cenę wliczony jest przejazd, nocleg, wyżywienie i atrakcje. Wśród atrakcji m. n. Zwiedzanie Kazimierza Dolnego, ewangelickiego Lublina, odwiedziny lubelskiej parafii. Osoby zainteresowane udziałem zapraszam do zapisywania się na wycieczkę w kancelarii parafialnej bądź mailowo wraz z przedpłatą w wysokości 50 zł.
  3. Przypominamy o prowadzonej w parafii zbiórce ofiar na leczenie ks. Dariusza Lika, proboszcza parafii w Zielonej Górze. Ofiary można złożyć w kancelarii parafialnej, przelewem na konto parafialne z dopiskiem: na leczenie ks. Lika lub też do skrzynki wyłożonej na stoliku przy wyjściu z kościoła. Zbiórka potrwa do końca września. Za każdy dar składamy serdeczne podziękowania.
  4. Po nabożeństwie zapraszam do naszego punku z literaturą. Uwadze zboru szczególnie polecam nowy wakacyjny numer „Zwiastuna Ewangelickiego”.

 

Ks. Marcin Kotas

  • 0