7. Niedziela po Trójcy Św.

15.07.2018
"Tak już nie jesteście obcymi i przychodniami, lecz współobywatelami świętych i domownikami Boga. "
Ef 2,19
Introit: 62, Pieśni: 307, 438, 825, 745, 100, Kazanie: Flp 2,1-4
Nabożeństwo słowa

7. Niedziela po Trójcy Św.

Tak już nie jesteście obcymi i przychodniami, lecz współobywatelami świętych i domownikami Boga.
(Ef 2,19)
  1. Zapraszam na nabożeństwo w niedzielę za tydzień 22 lipca o godz. 10.00. Będzie to nabożeństwo słowa.
  1. W dniach od 27 do 30 września (czw.-nd.) planujemy wycieczkę parafialną do Lublina. Koszt to 400 zł od osoby. W cenę wliczony jest przejazd, nocleg, wyżywienie i atrakcje. Wśród atrakcji m. n. Zwiedzanie Kazimierza Dolnego, ewangelickiego Lublina, odwiedziny lubelskiej parafii. Osoby zainteresowane udziałem zapraszam do zapisywania się na wycieczkę w kancelarii parafialnej bądź mailowo wraz z przedpłatą w wysokości 50 zł.
  2. Przypominamy o prowadzonej w parafii zbiórce ofiar na leczenie ks. Dariusza Lika, proboszcza parafii w Zielonej Górze. Ofiary można złożyć w kancelarii parafialnej, przelewem na konto parafialne z dopiskiem: na leczenie ks. Lika lub też do skrzynki wyłożonej na stoliku przy wyjściu z kościoła. Zbiórka potrwa do końca września. Za każdy dar składamy serdeczne podziękowania.
  3. Parafia Ewangelicko-Augsburska w Wiśle zaprasza na XXII Forum Ewangelickie, które odbędzie się dniach 14-16 września 2018 r. w Wiśle. Temat przewodni: „Ewangelicy Niepodległej. Dzieje i współczesność obywatelskiego zaangażowania”. Zgłoszenia należy kierować na adres Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Wiśle. Termin zgłoszeń wraz z wpłatą za całą rezerwację upływa 14 sierpnia. Formularz zgłoszeniowy odebrać można w kancelarii parafialnej. Dostępny jest także na stronie internetowej wiślańskiej parafii i portalu Diecezji Cieszyńskiej.
  4. Parafia Ewangelicko-Augsburska w Skoczowie poszukuje osób, które chciałyby objąć stanowisko kościelnego w tamtejszej Parafii. Szczegółowe informacje można uzyskać kontaktując się bezpośrednio z Parafią w Skoczowie.
  5. Po nabożeństwie zapraszam do naszego punku z literaturą. Uwadze Zboru polecamy nowy numer dwutygodnika kościelnego Zwiastun.

Ks. Marcin Kotas

  • 0