8. Niedziela po Trójcy Świętej

22.07.2018
"Postępujcie jako dzieci światłości, bo owocem światłości jest wszelka dobroć i sprawiedliwość, i prawda."
Ef 5,8-9
Introit: 63, Pieśni: 480, 722, 751, 769, Kazanie: I Kor 6,9-14.18-20
Nabożeństwo Słowa

8. Niedziela po Trójcy Świętej

Postępujcie jako dzieci światłości, bo owocem światłości jest wszelka dobroć i sprawiedliwość, i prawda.
(Ef 5,8-9)
  1. Zapraszam na nabożeństwo w niedzielę za tydzień 29 lipca o godz. 10.00. Będzie to nabożeństwo słowa.

  2. W dniach od 27 do 30 września (czw.-nd.) planujemy wycieczkę parafialną do Lublina. Koszt to 400 zł od osoby. W cenę wliczony jest przejazd, nocleg, wyżywienie i atrakcje. Wśród atrakcji m. in. Zwiedzanie Kazimierza Dolnego, ewangelickiego Lublina, odwiedziny lubelskiej parafii. Osoby zainteresowane udziałem zapraszam do zapisywania się na wycieczkę w kancelarii parafialnej bądź mailowo wraz z przedpłatą w wysokości 50 zł.

  3. Przypominamy o prowadzonej w parafii zbiórce ofiar na leczenie ks. Dariusza Lika, proboszcza parafii w Zielonej Górze. Ofiary można złożyć w kancelarii parafialnej, przelewem na konto parafialne z dopiskiem: na leczenie ks. Lika lub też do skrzynki wyłożonej na stoliku przy wyjściu z kościoła. Zbiórka potrwa do końca września. Za każdy dar składamy serdeczne podziękowania.

  4. Parafia Ewangelicko-Augsburska w Wiśle zaprasza na XXII Forum Ewangelickie, które odbędzie się dniach 14-16 września 2018 r. w Wiśle. Temat przewodni: „Ewangelicy Niepodległej. Dzieje i współczesność obywatelskiego zaangażowania”. Zgłoszenia należy kierować na adres Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Wiśle. Termin zgłoszeń wraz z wpłatą za całą rezerwację upływa 14 sierpnia. Formularz zgłoszeniowy odebrać można w kancelarii parafialnej. Dostępny jest także na stronie internetowej wiślańskiej parafii i portalu Diecezji Cieszyńskiej.

  5. Od jutra zaczynają się w naszej Parafii półkolonie z językiem angielskim English Bible Camp. Będą w nim brały udział dzieci zarówno z naszej Parafii jak i spoza niej. Już dzisiaj są wśród nas wolontariuszki z Ameryki, które będą towarzyszyć dzieciom przez najbliższy tydzień w poznawaniu historii Biblijnych oraz w nauce języka angielskiego.

  6. Po nabożeństwie zapraszam do naszego punku z literaturą.

Ks. Marcin Kotas

  • 0