22. Niedziela po Trójcy Świętej

28.10.2018
"U Ciebie jest odpuszczenie, aby się Ciebie bano"
Ps 130,4
Introit: 77, Pieśni: 769,751,722,745, Kazanie: Rz 7,14-25a
Nabożeństwo Słowa

22. Niedziela po Trójcy Świętej

U Ciebie jest odpuszczenie, aby się Ciebie bano
(Ps 130,4)
 1. Zapraszam na nabożeństwo słowa w środę 31 października na godz. 18.00, będziemy wtedy przeżywali Pamiątkę Reformacji, natomiast 1 listopada w czwartek o godz. 10.00 odbędzie się nabożeństwo na naszej kwaterze na cmentarzu Miłostowo.
 2. Kolejne nabożeństwo niedzielne odbędzie się w niedzielę za tydzień 4 listopada o godz. 10.00.
 3. Dzisiaj bezpośrednio po nabożeństwie odbędzie się zebranie Rady Parafialnej.
 4. Ofiara z dzisiejszego nabożeństwa zostanie przeznaczona na Fundusz ewangelizacyjno – misyjny Kościoła. Za każdy założony dar serdecznie dziękuję. Natomiast podczas nabożeństwa reformacyjnego będziemy prosili o złożenie ofiary na Diasporę.
 5. We wtorek o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie dla studentów i młodzieży pracującej.
 6. Lekcje religii, próba chóru oraz spotkanie dla osób zainteresowanych nauką naszego Kościoła w tym tygodniu zostają odwołane.
 7. Przypominam o ogólnopolskiej akcji diakonijnej pt. Prezent pod choinkę. Akcja polega na przygotowaniu prezentów, które zostaną przekazane ubogim dzieciom na Ukrainie, Białorusi i Rumunii. Paczki zbieramy do 11 Przy tej okazji zwracamy się z prośbą o dostarczanie do parafii pojedynczych artykułów, z których będziemy mogli przygotować prezenty. Ulotki informacyjne zostały wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła.
 8. W niedzielę 18 listopada po nabożeństwie odbędzie się Wyborcze Zgromadzenie Parafialne, celem którego będzie wybór członków Rady Parafialnej oraz Komisji Rewizyjnej. Szczegóły dotyczące procedury zgłaszania kandydatów, wyborów oraz harmonogram wyborów dostępny jest na wydrukach, które wyłożone są przy wyjściu z kościoła. W niedzielę za tydzień upływa termin zgłaszania kandydatów do Rady Parafialnej oraz Komisji Rewizyjnej. Stosowne formularze zgłoszenia i zgody kandydata znajdują się w kancelarii parafialnej.
 9. W dniach od 23-25 listopada (pt-nd) w godzinach od 17.00 do 20.00 odbywać się będą w naszej Parafii sesje dla Pań pt. Wspólne czytanie książki pt. „Biegnąca z wilkami”, z komentarzem. Spotkanie kierowane jest dla kobiet w każdym wieku, które chcą lepiej zrozumieć siebie i swoje życie, w szczególności w doświadczeniu pustki, samotności, niepowodzenia i zawiedzionej miłości. Komentującym będzie ks. Marek Jerzy Uglorz. Szczegóły dotyczące sesji na ulotkach, plakatach oraz stronie internetowej. Zapisy wraz z opłatą za uczestnictwo przyjmowane są drogą mailową lub w kancelarii parafialnej do 20 listopada.
 10. Po nabożeństwie zapraszamy do skorzystania z oferty naszego punktu z literaturą.

Ks. Marcin Kotas

 • 0