Ostatnie Niedziela roku kościelnego – Niedziela Wieczności

150 150 Parafia Ewangelicko-Augsburska w Poznaniu

Introit: 82
Pieśni: 420, 282, 273, 281, 13
Kazanie: mgr teol. Maksymilian Gadowski (Mk 13,28-37)

Nabożeństwo ze Spowiedzią i Komunią Świętą

Ogłoszenia parafialne

  1. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent. Z tej okazji zostanie odprawione nabożeństwo ze Spowiedzią i Komunią Św. o godz. 10.00. W kolejne niedziele Adwentu poza niedzielą 18 grudnia nabożeństwa będą połączone ze Spowiedzią i Komunią Św.
  2. W najbliższy weekend młodzież naszej parafii wyjeżdża na Diecezjalny Zjazd Młodzieży do Bydgoszczy. W związku z tym w piątek 25 listopada nie odbędą się lekcje religii dla grupy VI oraz spotkanie młodzieżowe. Pozostałe lekcje religii w tygodniu odbędą się zgodnie z ustalonym planem.
  3. We wtorek 22 listopada o godzinie 19:00 odbędzie się spotkanie dla młodzieży studiującej oraz pracującej. W spotkaniu udział weźmie online dr hab. Jerzy Sojka z Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej, który podzieli się swoimi refleksjami na temat Wojskowości z perspektywy Reformacji.
  4. W najbliższą środę 23 listopada o 18:30 odbędzie się spotkanie z cyklu W bliskości Słowa i Dialogu. Podczas spotkania temat pt. Synostwo Boże poprowadzi p. Krzysztof Ptaszyński.
  5. W czwartek o godz. 18.00 odbędzie się próba chóru parafialnego. Tego samego dnia o godz. 19.30 spotkanie dla zainteresowanych ewangelicyzmem.
  6. W niedzielę za tydzień zostanie przeprowadzona zbiórka ofiar na ogrzewanie kościoła i Centrum Parafialnego.
  7. Serdecznie dziękujemy Młodej Parze Darii i Wiktorowi Szkudlińskim za kwiaty, które dziś przyozdobiły Ołtarz w kościele.
  8. W niedzielę 4 grudnia o godz. 10.00 odbędzie się w naszym kościele nagranie nabożeństwa przez TVP, które zostanie wyemitowane na kanale TVP Kultura w niedzielę 11 grudnia o godz. 8.00. Zwracam się z prośbą o liczne uczestnictwo w nabożeństwie.
  9. Po nabożeństwie zapraszamy do punktu z literaturą, gdzie do odbioru lub nabycia jest najnowszy numer czasopisma kościelnego Zwiastun ewangelicki.

ks. Marcin Kotas

  • 0